:
:
:
:

Nasza załoga


Zapraszamy do naszego teamu!

Chcesz zasilić szeregi naszej załogi? Nic prostszego! Napisz do nas jak najszybciej

Nasza kadra

Beata - animator


Mam na imię Beata!

Jestem miłą, kontaktową i sumienną osobą. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i uwielbiam spędzać z nimi czas. Najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo dziecka, ale także dobra zabawa.


Paulina - animator


Znacie Pingwiny z Madagaskaru ? 

Czyli znacie także mnie. Jak Skipper uwielbiam być odpowiedzialna za obmyślanie taktyki. Z Kowalskim łączy mnie miłość do słodyczy, tańca i śpiewu. Z Rico uwielbiamy czasem pomilczeć, ale za to jak działamy to konkretnie i z zaangażowaniem. Wrażliwość i urok osobisty z Szeregowym wiążą mnie od dziecka.

Ale jakby to powiedział Król Julian:

"sensowna ze mnie dziewczyna"

Alina - animatorHej tu Alina! 

Z uśmiechem na twarzy melduję się na pokładzie kosmicznego statku , w którym miło będzie płynął czas. 

Moc zabawy i uśmiech dzieci będą napędzały naszą rakietę ,

którą udamy się do kosmicznej krainy fantazji, gdzie zdobędziemy nowe planety :

1 planeta - fantazja

2 planeta - kreatywna zabawa

3 planeta - uśmiech i radość 
 3...2...1... STARTUJEMY !


Basia - animator


Czołem!

W chwilach zwątpienia śpiewam piosenki z bajek Disneya, a w chwilach radości uruchamiam tryb "kreatywność". Potrafię zrobić coś z niczego. Nuda? Nie znam gościa. Zawsze uśmiechnięta i pozytywnie zakręcona? To JA! Lata spędzone w harcerstwie nauczyły mnie odpowiedzial-ności, zamiłowania do natury oraz wyrozumiałości i szacunku do drugiego człowieka (również tego małego). Świetnie dogaduję się z dzieciakami. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych!


 Damian - animator


 

Cześć! Mam na imię Damian!
Jestem studentem pedagogiki, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Jestem kontaktowym i kreatywnym przyszłym NAUCZYCIELEM ! :) Uwielbiam spędzać czas z dziećmi! Godziny spędzone na praktykach i wolontariacie pokazały mi, że dzieci jeszcze niejedną rzeczą mogą mnie zaskoczyć! 
Więc czas zacząć nową przygodę! Pozytywne nastawienie i uśmiech - to najważniejsze rzeczy które przydadzą się we wspólnej  podróży w "KOSMOSie".


Karolina - animatorCześć! Mam na imię Karolina :)

 Jestem osobą odpowiedzialną, zawsze uśmiechniętą, a moją największą pasją jest praca z dziećmi. Chęć do działania wzrasta z każdym uśmiechem dziecka, a uśmiech malucha daje mi największą satysfakcję :) Sylwia - animatorWitajcie tu Sylwia!

 Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego o profilu pedagogika socjalna i opiekuńcza. Prowadziłam zajęcia ruchowe i dydaktyczne w Świetlicy Środowiskowej. 
Jestem osobą odpowiedzialną i pomysłową. Łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne i cenię sobie indywidualne podejście w kontaktach międzyludzkich.
Może TY??Może TY??


Może TY?


?

A może to Ty zostaniesz naszym współpracownikiem? Sprawdź aktualne oferty!

Formularz kontaktowy

Napisz do nas o swoich potrzebach


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana